ZenThonic - "łowca promieni słońca"
 

Rozsmakuj się w Słońcu - poczuj jego energię
- ciesz się harmonią życia i ciała!!!

 

Uzdrawiająca moc królestwa roślin była znana i wykorzystywana już w czasach prehistorycznych. W ostatnim wieku, chińscy lekarze i naukowcy, stosując najnowocześniejsze metody badawcze, zgłębiali tajemnice świata roślin. Odkryli właściwości owoców, warzyw i ziół, które przyspieszają regenerację organizmu. Niektórzy z nich uważają, że ŻYCIE (np. człowiek) może być „uzdrowione” tylko przez inne „ŻYCIE” (zioła, rośliny). Tylko rośliny mają bowiem zdolność do   fotosyntezy >>,   tzn. potrafią przekształcać energię słoneczną, a także węgiel uzyskiwany z atmosferycznego dwutlenku węgla w związki organiczne, pełne biochemicznej energii.  Energia ta jest tym samym źródłem życia zarówno dla roślin, jak i dla ludzkiego organizmu >>.

Stąd też, każdy owoc zawiera w sobie ogromne ilości witalnej energii w postaci ochronnych i odżywczych składników.

 

ZenThonic – naturalna „bomba” z witalną energią!
 

W potoku zalewających nas reklam, giną bardzo ważne i nadzwyczaj skuteczne metody i środki, które potrafią ułatwić życie wielu ludziom. Mimo to, niejedna osoba – wręcz cała rzesza ludzi, przekonała się na sobie, swoich bliskich i znajomych, jak korzystnie na nasz organizm, oddziałują suplementy CaliVita®.

   

 

Wśród najnowszych preparatów wprowadzonych do polskiej oferty CVI, na szczególną uwagę zasługuje ZenThonic. Trzeba podkreślić, że jest to bardzo subtelny produkt. Połączenie koncentratów soków z odpowiednio wyselekcjonowanych owoców, daje nam niespotykany dodatek do naszej diety. Z jego dobrodziejstw mogą korzystać praktycznie wszyscy. W przenośni można by powiedzieć, że ,,jest to paliwo o wysokim oktanie dla naszego organizmu''.

13 marca 2006 r. TV Poznań podała w wiadomościach informację o otwarciu nowoczesnego oddziału onkologii. Wiadomo, że rozwój szpitalnictwa jest powolny, więc informacja taka na pewno jest pozytywna. Jednak w dalszej części programu dowiadujemy się, że zgodnie z przewidywaniami lekarzy, co 4 mieszkaniec Poznania i okolic będzie pacjentem tego szpitala. Takie zapowiedzi padają coraz częściej z ust autorytetów medycznych i brzmią jak straszna wyrocznia. Czy w obliczu spodziewanych statystyk mamy bezczynnie czekać?
Stres, zanieczyszczenie środowiska, „niezdrowa” żywność, brak właściwego odpoczynku, niepokój jutra itp., to czynniki, które kumulują się, aby po pewnym czasie wybuchnąć w formie choroby. Zawały, nerwice, depresje, choroby jelit, osłabienie systemu immunologicznego, stwardnienie rozsiane (SM), itp. to tylko niektóre z nich.

 

Dlaczego ziarno kiełkuje?
Dlaczego warzywa, owoce utrzymują dobrą jakość i nie psują się?
Dlaczego rośliny pozbawione światła słonecznego rosną wiotko, mają mało intensywny kolor, a po krótkim czasie wzrostu, obumierają?
Dlaczego człowiek bez światła słonecznego staje się apatyczny, osowiały, znerwicowany itp.?


Szczególnie w okresie zimowo-wiosennym, gdy pokarm utracił w znacznej ilości swoje siły witalne.
W okresie po ciężkiej chorobie, intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym, u osób stosujących mikrofale w swoich gospodarstwach, korzystających z barów szybkiej obsługi, produktów zakonserwowanych itp., przebywających w zasięgu różnego napromieniowania, tj. żyły i cieki wodne, skrzyżowanie siatki geopatycznej, nadgorliwe korzystanie z telefonów komórkowych, pól magnetycznych (smog magnetyczny).

Warto sobie zadać takie pytanie i choć przez małą chwilę zastanowić. Odpowiedź jest prosta: można to tłumaczyć na różne sposoby. Ten temat wszyscy już przerabialiśmy w szkole podstawowej na lekcjach biologii czy fizyki. Ale to wszystko gdzieś uciekło bokiem. Życie to słońce, bez niego nasze życie zamiera. Dzięki fotosyntezie w owocach, roślinach, warzywach mamy nagromadzoną energię.
 

Zestaw składników Zenthonic stanowi właśnie bombę z witalną energią. To niezwykłe bogate źródło substancji odżywczych dla naszych komórek. Umożliwia właściwe funkcjonowanie, zasila biochemicznie i bioelektrycznie cały organizm. Przy równoczesnym bogatym zestawie witamin i mikroelementów jest wyjątkowym eliksirem dla wszystkich.

W swojej pracy, szczególną uwagę poświęcam dzieciom i młodzieży, ponieważ uważam, że powiedzenie: ,,czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, ma w pełni swoje uzasadnienie. To okres dzieciństwa i dojrzewania ma wpływ na kolejne lata naszego życia. Nieodpowiednia dieta, stres, zanieczyszczone środowisko, choroby wirusowe, które do końca nie były wyleczone, a nawet nadmierne słuchanie nowoczesnej muzyki uszkadzają system nerwowy i mogą być przyczyną wielu chorób somatyczno - psychicznych. Najnowsze badania naukowe udowadniają, że np. choroba, jaką jest stwardnienie rozsiane, ma korzenie w wieku młodzieńczym.

Szczególnie dużo do powiedzenia mają tu antyoksydanty, zawarte w owocu MANGOSTANU – głównym składniku preparatu ZenThonic. Wykazują one nadzwyczajną zdolność do wiązania wolnych rodników (ich wartości współczynnika ORAC sięgają aż 24 000), otwierając nową drogę ludziom już chorym oraz wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu. Oprócz właściwości antyoksydacyjnych, ZenThonic stanowi niezwykłe bogactwo rozmaitych substancji odżywczych, które w połączeniu z pozostałymi składnikami preparatu, dostarczają organizmowi skoncentrowaną energię. W efekcie ZenThonic pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i energię do działania.

Jak co roku w okresie wiosennym, szczególnie licznie zgłaszają się do mnie rodzice ze swoimi pociechami. Ich głównym problemem jest wzmocnienie organizmu swoich dzieci po długiej zimie. Od kiedy ZenThonic pojawił się w ofercie globalnej CVI jesienią ubiegłego roku, polecam go maluchom w dawkach zależnych od wieku:

1- 2 łyżeczki z letnią wodą mineralną (dla 2-3- latków),

dla 4-9 - latków – 3 x dziennie po 1 łyżeczce z letnią wodę mineralną ,

10 -14 latkom: 1 łyżka dziennie letnią wodę mineralną,

młodzieży 15-18 letniej: 2 łyżki dziennie z letnią wodą mineralną.

 

Efekt: żadne z dzieci, które zażywały ZenThonic, nie były nawet przeziębione.

 

Sam korzystam z dobrodziejstwa produktu ZenThonic, dzięki temu moje życie jest pełne energii, zdrowia, a moja praca daje pełną satysfakcję - czego i Państwu życzę.

Marek Strybe

 

90 - dniowy plan. Jak skutecznie stosować ZenThonic? >>
 

Składniki i korzyści płynące ze stosowania soku  z mangostanu - Zenthonic >>

 


 wyślij link