Bezpłatna subskrypcja: e-news "ZDROWIE & ŻYWIENIE"

 

Newsletter  ludzi  myślących

 

Czy posiadanie informacji o skutecznych i bezpiecznych metodach terapeutycznych nie stosowanych przez medycynę klasyczną daje Ci podwójny spokój i bezpieczeństwo, ponieważ w sytuacji utraty zdrowia wiesz jak właściwie zareagować? Na to pytanie chyba każdy rozsądnie myślący człowiek odpowie: TAK!

 

SUBskrypcjarypcj@
Zdrowie i żywienie
Twój email

.


 

W naszym NEWSlette będziesz otrzymywać informacje dotyczące następujących zagadnień:

:: czy znając przyczyny choroby możesz ich uniknąć, znacznie spowolnić i skutecznie z chorobą walczyć? 
:: dlaczego ja choruję, dlaczego moje dzieci mają poważne problemy ze zdrowiem?
:: skąd biorą się podstawy odporności i jak o nie zadbać?
:: jaka dieta jest najkorzystniejsza dla organizmu człowieka i zgodna z jego naturą?
:: jak inni poradzili sobie z wybranymi chorobami? - autentyczne historie

 

Na powyższe pytania oraz wiele innych znajdziesz odpowiedzi w kolejnych numerach bezpłatnej SUBskrypcji "ZDROWIE & ŻYWIENIE", którą będziesz otrzymywać.

 

Dopisanie się do SUBskrypcji - listy E-mailingowej

Dopisanie się do SUBskrypcji jest bardzo proste. Ze względu na ochronę prywatności internautów i uniemożliwieniem wykorzystania systemu SUBskrypcj@ do SPAM-owania, każde dopisanie się musi zostać potwierdzone listem e-mail przez internautę.

Jak się dopisać?

  1. Podaj swój adres e-mail w formularzu  zapisania się do SUBskrypcji (powyżej), jeśli proponowana tematyka zainteresowała Cię.

  2. PO kliknięciu GOTOWE, za chwilę na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie automatyczna wiadomość z instrukcją - jak potwierdzić zapisanie się do listy. Jest to link w wiadomości, który musisz uruchomić. Daje to pewność, że to Ty sam się dopisałeś do listy E-mailowej.

  3. Jeśli odbierzesz list i klikniesz we właściwy link potwierdzający, w tej samej chwili jesteś już użytkownikiem tej listy. Wystarczy czekać na wiadomości, które będzie przygotowywał administrator SUBskrypcji Zdrowie i żywienie.

Ochrona prywatności

Bardzo ważna jest dla nas ochrona Twojej prywatności. Dlatego nasz system spełnia najostrzejsze kryteria, które nakłada się na systemy list E-mailowych. Dopisanie się do listy zrealizowane jest w najbezpieczniejszej formie listy double opt-in. Dopóki samodzielnie nie potwierdzisz chęci dopisania się do listy - nie będziesz otrzymywał żadnych wiadomości!

Nasze zabezpieczenia ANTY-SPAMOWE zostały uznane przez wiele organizacji. Między innymi otrzymaliśmy pozytywną opinię od ogólnopolskiej organizacji PolSpam.

Adresy e-mail należą wyłącznie do list E-mailowych, do których zostały dopisane. Nikt inny nie ma do nich dostępu. Nie są one również nikomu udostępniany.

W każdej chwili możesz sprawdzić, do jakich list E-mailowych naszego systemu SUBskrypcj@ należy Twój adres e-mail. Na stronie www.4free.pl>>> podaj swój adres e-mail i czekaj na wiadomość z systemu z listą subskrypcji i sposobem wypisania się.


Wypisanie się z listy

Aby maksymalnie ułatwić rezygnację z listy E-mailowej, w każdej wysyłanej wiadomości dodawany jest również link i instrukcja wypisania się. Dzięki temu łatwo i szybko możemy zrezygnować z otrzymywanych wiadomości.

Po wypisaniu się z listy nie będziemy już nigdy więcej otrzymywać z niej wiadomości. Chyba że sami ponownie się do niej dopiszemy. Możliwe jest jednak wypisanie się "na zawsze" - wtedy nawet sami nie będziemy mogli się do tej listy dopisać kiedy np. zachorujemy lub zachoruje ktoś nam bliski, a my będziemy mieli wielką potrzebę zbierania cennych informacji dotyczących profilaktyki i leczenia naturlanymi metodami wielu chorób.


 

Jeśli dopisałeś się poniżej do SUBskrypcji "ZDROWIE & ŻYWIENIE", pilnie odbierz pocztę ze zgłoszonego przez siebie konta pocztowego, którego adres właśnie podałeś. W ten sposób szybko uaktywnisz subskrypcje "ZDROWIE & ŻYWIENIE". 


Po uaktywnieniu konta pocztowego będziesz otrzymywać z niej cenne informacje dotyczące podstaw zdrowia oraz najczęstszych przyczyn wielu chorób.

 

Cena klubowa Zenthonic>>>   Cena sprzedaży detalicznej Zenthonic>>>      Zapytaj>>>

 


 wyślij link