Jesteś kolejną osobą, której tradycyjna medycyna nie pomogła. Domyślamy się, że jesteś żądna/y informacji i pomocy na najwyższym poziomie. Poszukujesz produktów o najwyższej światowej klasie i skuteczności.
Jako autorzy oraz właściciele niżej przedstawionych serwisów oraz Menedżerowie o wieloletnim stażu w firmie CaliVita® International zapewniamy, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca charakteryzowała się wysokim poziomem. 
Zapoznaj się szczegółowo z informacjami zawartymi w naszych serwisach. Jeśli chcesz, by nowe informacje z zakresu zdrowia nie omijały Cię, to kliknij na klawisz Subskrypcja.

W ciągu 7 lat naszej zawodowej współpracy z CaliVita International pomogliśmy tysiącom osób. Warto nam zaufać, nie zwlekaj – ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

 

www.algi.pl Serwis poświęcony jednemu z najdoskonalszych w tej chwili na świecie produktowi na choroby nowotworowe z bogactwem chlorofilu znanego jako jeden z 4 najsilniejszych składniki antynowotworowych - Ocean 21 firmy CaliVita International. Produkt zawierający ponad 200 składników leczniczych, siedem specjalnie wybranych alg morskich i wiele innych niezwykle skutecznych roślin leczniczych takich jak m.in. Pau D’Arco, żurawina czy aloes. Odtruwa, oczyszcza z toksyn, metali ciężkich i odkwasza organizm, leczy choroby skórne, opuchliznę, raka, białaczkę, niezbędny jako ochrona w cukrzycy, astmie i alergii. Co potrafi Ocean 21, dowiesz się otwierając serwis. Mówi się, że to Polinesian Noni x 2. Nie zwlekaj, kliknij na zdjęcie obok.

 

www.gronkowiec.pl Gronkowiec złocisty i wiele innych trudnych do zwalczenia drobnoustrojów skutecznie odpierają ataki antybiotyków i wielu innych leków farmakologicznych. Ten serwis dokładnie opisuje działanie ParaProteX’u, który w krótszej czy dłuższej walce z tymi intruzami odnosi zwycięstwo. Ponieważ problemy związane z gronkowcem i nieskutecznym leczeniem farmakologicznym, są już plagą, skuteczność ParaProteX'u nadaje mu miano Super Suplementu.
Serwis utworzony 2003 r.

 

www.noni.com.pl  Polinesian Noni - mega serwis (202 strony) o produkcie wszech czasów, który w ostatnich 10-ciu latach podbił cały świat, przebił skutecznością wszystkie rośliny lecznicze, nawet znaną powszechnie Vilcacorę. Po znakomitych efektach leczniczego działania nie tylko w chorobie nowotworowej, ale jak podają naukowcy w 101 chorobach cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, alergia, autyzm i inne, nazywany jest „darem od Boga”. Najwyższą jakość gwarantuje najnowocześniejsza technologia liofilizacji noni. ZAPRASZAMY>>
Serwis utworzony 02 styczeń 2003r.

 

www.mangostan.pl to nasz najnowszy serwis poświęcony owocom MANGOSTAN, będącym najsilniejszych obecnie znanym antyoksydantem wg. wskaźnika ORAC. Zenthonic oparty na bazie mangostan to produktów silnie nasycający nasz organizm a niezbędne dla zdrowia antyoksydanty, zapobiega i pomaga w leczeniu: rak (nowotwory), guzy, czerniak, białaczka, choroby oczu, mózgu, skóry, depresji, a szczególnie pomocny we wszystkich stanach zapalnych organizmu. Opis owocu, jego działanie i korzyści oraz historię osób stosujących ZenThonic (CaliVita International) znajdziesz na naszej stronie - kliknij w obrazek obok.

 

www.zarzyccy.com.pl Serwis zaprasza do współpracy z nami i CaliVita® International. Opisuje na czym polega praca Lidera, tworzenie własnych grup Klubowiczów, tworzenie e-biznes itp. Nie znajdziesz tam ani słowa na temat sprzedaży, z którą tak często network marketing (MLM) muli wiele osób. W zawartym materiale dowiesz się kim jesteśmy, jakie sukcesy osiągamy i jak podjąć z nami współpracę. Co należy robić, aby osiągać wysokie rabaty, a dalej premie? Każdy chętny KLUBOWICZ zapisany w naszej grupie na specjalnym formularzu lub telefonicznie, może z nami współpracować. Ty również możesz uczestniczyć w konsultacjach z nami i w naszych szkoleniach . Szczegóły TUTAJ      (Sierpień 2005 r.)

 

http://www.suplementy-online.eu

Ten serwis to zaprzyjaźniony i rekomendowany przez nas Sklep Internetowy produktów CaliVita  SUPLEMENTY-ONLINE.

Szybka i profesjonalna obsługa, oryginalne produkty CaliVita® International, nasza opieka nad Klientami sklepu i konsultacje zdrowotne.

 

www.repix.ihe.pl

Nasz pierwszy serwis internetowy utworzony w 2000 roku. Tu również znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat produktów CaliVita® International oraz zdrowia. Zobacz sam - kliknij na baner obok.

Renata i Piotr Zarzyccy
SILVER PALM MENEDŻER
CaliVita® International


 wyślij link