Jesteś kolejną osobą, której tradycyjna medycyna nie pomogła. Domyślamy się, że jesteś żądna/y informacji i pomocy na najwyższym poziomie. Poszukujesz produktów o najwyższej światowej klasie i skuteczności.
Jako autorzy oraz właściciele niżej przedstawionych serwisów oraz Menedżerowie o wieloletnim stażu w firmie CaliVita® International zapewniamy, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca charakteryzowała się wysokim poziomem. 
Zapoznaj się szczegółowo z informacjami zawartymi w naszych serwisach. Jeśli chcesz, by nowe informacje z zakresu zdrowia nie omijały Cię, to kliknij na klawisz Subskrypcja.

W ciągu 7 lat naszej zawodowej współpracy z CaliVita International pomogliśmy tysiącom osób. Warto nam zaufać, nie zwlekaj – ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

 

http://www.klinika-zdrowienia.pl

Ten serwis w nurcie PsychoBiologii zawierający wszystkie niezbędne informacje z zakresu uzdrawiania psychiki i ciała pacjenta, poprzez dziedzinę naukową PsychoNeuroImmunologię. Dodatkowo znajdziesz tam wiele artykułów dotyczących metod z tego zakresu oraz chorób i naturalnych składników,  KATALOG produktów CaliVita (najwyższej jakości suplementy i certyfikaty cGMP) oraz Sklep Internetowy produktów CaliVita (patrz flagi) z możliwością niższych cen dla nowych Klubowiczów>>.
Szybka i profesjonalna obsługa, oryginalne produkty CaliVita® International, nasza opieka nad Klientami sklepu i konsultacje zdrowotne.

 

 

www.gronkowiec.pl Gronkowiec złocisty i wiele innych trudnych do zwalczenia drobnoustrojów skutecznie odpierają ataki antybiotyków i wielu innych leków farmakologicznych. Ten serwis dokładnie opisuje działanie ParaProteX’u, który w krótszej czy dłuższej walce z tymi intruzami odnosi zwycięstwo. Ponieważ problemy związane z gronkowcem i nieskutecznym leczeniem farmakologicznym, są już plagą, skuteczność ParaProteX'u nadaje mu miano Super Suplementu.
Serwis utworzony 2003 r.

 

www.noni.com.pl  Polinesian Noni - mega serwis (202 strony) o produkcie wszech czasów, który w ostatnich 10-ciu latach podbił cały świat, przebił skutecznością wszystkie rośliny lecznicze, nawet znaną powszechnie Vilcacorę. Po znakomitych efektach leczniczego działania nie tylko w chorobie nowotworowej, ale jak podają naukowcy w 101 chorobach cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, alergia, autyzm i inne, nazywany jest „darem od Boga”. Najwyższą jakość gwarantuje najnowocześniejsza technologia liofilizacji noni. ZAPRASZAMY>>
Serwis utworzony 02 styczeń 2003r.

 

www.mangostan.pl to nasz najnowszy serwis poświęcony owocom MANGOSTAN, będącym najsilniejszych obecnie znanym antyoksydantem wg. wskaźnika ORAC. Zenthonic oparty na bazie mangostan to produktów silnie nasycający nasz organizm a niezbędne dla zdrowia antyoksydanty, zapobiega i pomaga w leczeniu: rak (nowotwory), guzy, czerniak, białaczka, choroby oczu, mózgu, skóry, depresji, a szczególnie pomocny we wszystkich stanach zapalnych organizmu. Opis owocu, jego działanie i korzyści oraz historię osób stosujących ZenThonic (CaliVita International) znajdziesz na naszej stronie - kliknij w obrazek obok.

 

   
 

 

 

 

Renata Zarzycka
Double Goled MENEDŻER
tel. 730970880
CaliVita® International

 

 

 


 wyślij link