Renata Zarzycka - Double Golden Palm Manager CaliVita® International*

 

Należę do grupy najlepszych Menedżerów CaliVita International w Europie. Studia ukończyłam na przełomie lat 1989 zawodowo zajmujemy się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Dysponujemy najwyższej światowej klasy produktami leczniczymi posiadającymi najtrudniejsze do zdobycia na międzynarodowe atesty bezpieczeństwa i jakości produktu (FDA i GMP - kliknij: Atesty).

Staramy się unikać roli sprzedawców jak większość osób promujących w Internecie różne produkty. Jesteśmy doradcami w zakresie stosowania leczniczych produktów CaliVita International z którą na co dzień zawodowo współpracujemy.

 

Kontakt : https://klinika-zdrowienia.pl/index.php/kontakt/

 

PUBLIKACJE Renata Zarzycka  >>

 

 

 

 

  

Jak do tej pory, od wielu lat należymy do jednych z najskuteczniejszych opiekunów naszych Klubowiczów: Renata Zarzycka  tel. 730970880

 

 

Konsultant z zakresu stosowania suplementów i zachowania zdrowia, Renata Zarzycka jako dieta nr 0481110715 >>
 


*Double Golden Palm Manager CaliVita® International to 9 lub więcej grup menedżerskich na poziomie 21% wypracowanych i wyszkolonych w naszym systemie i na naszych szkoleniach>>

 

Współpraca z nami - FILM MOTYWACYJNY>>

 Jesteśmy autorami kilku zdrowotnych serwisów internetowych przedstawiających możliwości lecznicze najlepszych produktów CaliVita International z którymi na co dzień pracujemy. Informacje o tych produktach publikujemy również w  Informatorze (kliknij klawisz Informator), który rozszedł się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. 

REKOMENDACJE >>

 


Oprócz literatury swoją wiedzę zdobywaliśmy również na wielu Konferencjach Medycznych California Fitness/CaliVita® International od najwybitniejszych polskich lekarzy, którzy dla Firmy byli mówcami na tych Konferencjach :

 

 - prof. dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz, 
   Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International 

- prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy Lutomski, 
  Ziołolecznictwo Fitoterapia Naturalna Medycyna

- prof. zw. dr hab. n. med. Światosław Ziemlański, 
  (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)

- prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski, 
  Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka Centrum Onkologii Instytut M. Skłodowskiej-Curie

- prof. nzw. dr hab. Witold Tłustochowicz, 
  Dyrektor Medyczny Krajowego Centrum Osteoporozy w Warszawie

- prof. dr hab. Alfreda Graczyk, 
  Pracownia Biochemii i Spektroskopii Optycznej Instytutu Opteelektroniki WAT w Warszawie

- prof. dr hab. Janusz Patkowski, 
  Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii AM we Wrocławiu 

- prof. dr n. med. Piotr Heczko, 
  Kierownik Instytutu Mikrobiologii Collegium Medicum UJ w Krakowie, 

- dr n. med. Danuta Broniarczyk-Pawłowska, 
  Niezależny Konsultant Medyczny CaliVita International Polska 

- dr Elżbieta L. Anuszewska, 
  Kierownik Zakładu Leków Witaminowych Instytutu Leków w Warszawie 

- dr n. med. Stanisław Mrozicki, 
  Ordynator Oddziału Urologicznego V. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie
 

 

Jeśli jesteś osobą, której tradycyjna medycyna nie pomogła, poszukujesz produktów o najwyższej światowej klasie i skuteczności, to zapoznaj się szczegółowo z informacjami zawartymi w naszych serwisach www.mangostan.pl.

 

 Jeśli chcesz, by nowe informacje z zakresu zdrowia nie omijały Cię, to kliknij na klawisz Subskrypcja.


Jako autorzy oraz właściciele wielu serwisów z zakresu naturalnych produktów, ziół owoców, składników leczniczych i diety, Jako Menedżerowie o wieloletnim stażu w firmie CaliVita International zapewniamy, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca charakteryzowała się wysokim poziomem. 

W ciągu 8 lat naszej zawodowej współpracy z CaliVita International pomogliśmy tysiącom osób. Warto nam zaufać, nie zwlekaj – ZACZNIJ DZIAŁAĆ!


 

 

REKOMENDACJE i CIEKAWE LISTY:

===

June 22, 2006 11:29 AM

Szanowni Państwo, czy można zapisać się do subksrypcji  www.zarzyccy.eu/subskrypcja.html \"Medycyna naturalna\" nie będąc w Państwa strukturze?

Korzystam z subskrypcji ZDROWIE I ŻYWIENIE (na stornie www. faceci.com.pl/subskrypcja.html ) i bardzo sobie cenię Państwa wiedzę i zaangażowanie w rozpowszechnianie kultury zdrowia.
Jednocześnie pragnę pogratulować świetnej / wg mnie/ strony www.zarzyccy.pl   .

Choć sama jestem technologiem żywności, znajduję tu wiele bardzo ciekawych informacji, do których często wracam. Polecam tę stronę moim znajomym.

Z wyrazami szacunku

Krystyna R.
===

Sunday, July 16, 2006 7:02 PM

Dzień dobry Reniu

Faktycznie nie należę do Waszej grupy, ale czytam ciekawe informacje z SUBskrypcji ZDROWIE&ŻYWIENIE ( www.mangostan.pl/subskrypcja.html  ), które publikujecie.
Wiadomość o możliwości zapisu dostałam na moją pocztę wraz z kolejnym numerem subskrypcji i uczyniłam wpis nie wiedząc, że jestem intruzem.

Bardzo przepraszam, ale może zrobicie wyjątek, po starej znajomości i będę mogła dostawać od Was wiadomości tak jak Wasi Klubowicze?

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam pozdrowienia od Ryszarda

Basia
===
P.S. od redakcji
Pan Ryszard jest kolejnym wyjątkowym lekarzem, który wraz z żoną interesuje się medycyną naturalną i produktami CaliVita.

===

 

Sent: Wednesday, July 09, 2008 1:18 PM

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Co powinnam zrobić chcąc zmienić menadżera - wolałabym być u Państwa w grupie. Jest dziełem przypadku, że jestem tam gdzie jestem.
Pozdrawiam
Monika P.
===

 

Sent: Wednesday, October 04, 2006 8:44 PM

Witam Panią

Dziękuję za dotychczasowe informacje i poświęcony czas. Klubowiczem u jakiegoś bliżej mi nieznanego sponsora zostałem przypadkowo wpisując w google słowo calivita i wybierając na chybił trafił stronę.
Nie znałem zasad, innych sponsorów i.t.d.
Na Państwa stronę wchodzę często bo jest robiona najlepiej, profesjonalnie i z dużą ilością informacji. Zdrowym odżywianiem, medycyną niekonwekcjonalną (i nie tylko) interesuję się od dawna mimo, że nie jestem lekarzem tylko inżynierem.

W związku z tym mam pytanie czy mogę się zapisać do Państwa grupy sponsorskiej...?

Pozdrawiam
Grzegorz W.

===

Sent: Tuesday, October 17, 2006 12:34 PM

Pani Renato, na wiosnę prowadziliśmy korespondencję dot. współpracy, nie dogadaliśmy się.
Zapisałem się pod kogoś innego, teraz tego żałuję. Fakt - ta osoba nie ciąga mnie na szkolenia i tu jest błąd.
Teraz wiem że niema to jak dobre wyszkolenie, od tego wiele zależy. Ja nawet osiągnąłem rabat 4% teraz będę miał 7% ale na wiele pytań nie mam odpowiedzi. A jeżeli już się czegoś uczę to i tak z Pani strony. Muszę Panią przeprosić za swoje zachowanie, jestem głupcem, Pani miała rację.
Teraz rozwiązuję umowę z CaliVita bo wiem, że wiele nie osiągnę. Ale po pół roku zapiszę się znowu i tu jest pytanie do Panią.

Pani Renato, czy będzie Pani moim sponsorem za pół roku --- jeżeli Pani mnie nie poprowadzi to ja niczego nie osiągnę, Pani ma sposoby, żona jest świetnym fachowcem, macie Państwo bardzo ciekawe materiały i bardzo skuteczne - sam korzystam z Państwa recept.
Pani Renato --- proszę o odpowiedź?

Ja jeszcze dzisiaj wyślę rezygnację do firmy.

Pozdrawiam
Krzysztof G.


Od autorów

Jest niezwykle ważne kogo Państwo wybieracie na sponsora -  Konsultanta CaliVita!

Otrzymujemy setki listów miesięcznie od Klubowiczów z naszej grupy konsultacyjnej oraz z grup innych Konsultantów.

Odpisujemy wyłącznie naszym Klubowiczom.

Dla Klubowiczów z innych grup, zapisanych u innych Sponsorów nie starcza nam czasu aby odpowiadać, gdyż mamy kilka tysięcy własnych Klubowiczów, a doba ma tylko 24 godziny.

Państwa Konsultant -  osoba do której się zapisujecie w Klubie CaliVita,  bierze swoje prowizje za Państwa zakupy, zatem Konsultant ten ze względów etycznych również powinien się Państwem opiekować, pomagać poświecić trochę czasu, udzielić konsultacji - odpowiedzi na pytania, a jeśli nie wie co ma odpowiedzieć -  niech się tego nauczy!


Jak widzimy każdego dnia z przychodzących do nas listów jest tak, że wiele osób z innych grup pisze do nas, zamiast zwrócić się do osoby która ich zapisała!

Niestety nie możemy pomóc wszystkim, którzy nie są zapisani do naszej grupy z prostych przyczyn technicznych - doba ma tylko 24 godziny, a listów jest ogrom.

Proszę szukać pomocy u swojego Konsultanta -  Sponsora.

UWAGA!!!

Wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list na chybił trafił, zostaniecie prawdopodobnie bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania dawek oraz stosowanych zestawów produktów lub bez pomocy w budowaniu profesjonalnej struktury handlowej  -  bez zawodowego doradcy marketingu.

Warto zapoznać się kto będzie Państwa Konsultantem i teraz lub w przyszłości zapisując się ponownie do Klubu CaliVita -  wybrać najlepszego!


12 maja 2006 13:57

Witam

Na razie studiuję żywienie zgodne z grupą krwi, co jest dla mnie nowością. Zafascynowana czytam, w każdej wolnej chwili, wiadomości z Państwa stron internetowych. Znajduję tam odpowiedzi na szereg pytań nurtujących mnie od lat i od lat pozostających bez odpowiedzi. Za to też serdeczne dziękuję.

Taką wiedzę tybetańscy mnisi, kapłanie egipscy i ich pobratymcy trzymali w ścisłej tajemnicy, a Pani posłała tę wiedzę do ludu.....i do tego z uwagą pochyla się nad bólem nieznanego człowieka. Trzeba być wielkim HUMANISTĄ, aby czynić tyle dobra.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję, a o skutkach terapii napiszę.
Pozdrawiam
Longina S.
===

June 26, 2006 12:51 AM
Witam Pani Renato

Witam - widzę, że przysięga Hipokratesa mnie zdradziła...
Zresztą wcale nie chciałam ukrywać mojego zawodu...
Jestem lekarzem dwunasty rok, uwielbiam swój zawód, uwielbiam pracę ze swoimi pacjentami...
Przykładem Filipka ( www.noni.com.pl/bialaczka.html  ) rozwiązała mi Pani język, gdyż najbardziej na świecie leży mi na sercu dobro Tych najmniejszych...

Jak się Pani zapewne domyśla jestem pediatrą...

Zdaję sobie sprawę z tego, iż to jak będę prowadziła moich pacjentów zawsze będzie rzutowało na ich przyszłość...

Często zdarza się, iż postępowanie moich kolegów w sferze beztroskiego "ładowania" leków mnie przeraża...

Nagminnym stało się np. w gorączce u dzieci podawanie profilaktyczne antybiotyków..?

Pytam - co to za profilaktyka???

Mam o niej całkiem inne pojęcie...

Coraz bardziej dociera do mnie również bezsilność medycyny klasycznej w wielu chorobach np. młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów...

Nurtuje mnie bardzo kwestia przyczynowości chorób...

Jak bardzo w tak małym organizmie musiała zostać zachwiana równowaga wewnętrzna, że pojawiła się poważna choroba...

Widzi Pani, stąd moje poszukiwania alternatyw w leczeniu...
Stąd moja obecność, proszę się nie gniewać, najpierw w Akunie, a teraz w CaliVicie...

Nie wiem w jakim stopniu wykorzystam wiadomości, które teraz zdobywam...

Powoli staje mi się obojętna presja mojego środowiska, tracę szacunek do profesorów z klinik, którzy z powodu kataru dają dziecku antybiotyk (bo takie mam przykłady w mojej pracy...)

Wiem jedno, chciałabym zapewnić moim pacjentom opiekę najlepszą jaką mogę dać, aby rodzice powierzając mi swój najcenniejszy SKARB mieli pewność, że nie skrzywdzę ich dziecka...

A tak faktycznie, jeśli dostajecie Państwo takie listy,  to uważam że o ludzkim cierpieniu wiecie dużo więcej niż niejeden lekarz... (https://klinika-zdrowienia.pl/ ),

Jestem pod dużym wrażeniem, jeśli radzi sobie Pani z takimi przypadkami...

Zdrowie i życie człowieka jest wartością najwyższą...

Co prawda ja nie jestem internistą i pewnie może moje rozważania mogłyby być przez moich kolegów skrytykowane, ale co tam zrobię to tak, jak czuję.

Przepraszam za te wynurzenia, ale łatwiej mi się rozmawia, z osobą której nie znam osobiście, a jakoś podświadomie mam pewność że Pani rozumie o czym piszę...

I znowu było za długo - sorry ale jestem gadułą...

Serdecznie pozdrawiam.

lek.med. Agnieszka C-B."
===

June 03, 2006 3:18 PM
Witam

Proszę o przygotowanie optymalnego zestawu produktów CALIVITA dla mnie i mojej rodziny. Od kilku lat moją podstawową dolegliwością jest ciągle zatkany nos i śluz spływający po tylnej ścianie gardła. Stwierdzono również alergię na roztocza. Długotrwałe leczenie wszelkimi możliwymi antybiotykami (przez Lekarza rodzinnego) nie dało żadnego skutku. Alergolog zastosowała Taffen, Telfast, Singlair a następnie bardzo mocny glikokortykosteroid krople do nosa Flixonase Nasule. Żadnej poprawy - stwierdziła, że to pierwszy
przypadek w jej karierze (ma ok.50 lat).

Poszedłem do Laryngologa. Stwierdził stan zapalny - przepisał kolejny antybiotyk Doxycyklinum (mocno obciąża wątrobę). Nie zrobił żądnego wymazu, nie przepisał nic osłonowego. Nie pomogło.

Ponad to mam wszelkie objawy ( wg. Tombaka) zniszczonej wątroby. Zaczynają \"trzeszczeć\"stawy...

Stwierdziłem - nie tędy droga, jestem w jakimś ślepym zaułku. Trzeba wrócić do podstaw.

W necie znalazłem Państwa witryny ( www.zarzyccy.pl  i inne) i tam znalazłem rozwiązania, które są zgodne z moją wiedzą.

Nie jestem jeszcze klubowiczem. Mam zamiar wstąpić do klubu przy okazji
pierwszych zakupów.

Serdecznie pozdrawiam
Michał R."
===

July 01, 2006 4:14 PM
Witam

Chciałabym powiedzieć parę słów o sobie. Lekarz z długim stażem. Pracuję w podstawowej opiece zdrowotnej i prowadzę też gabinet medycyny komplementarnej. Więc patrzę na pacjenta holistycznie. Skończyłam mnóstwo szkoleń/wykładowcy nasi i z różnych stron świata /.
Państwa subskrypcja pozwala mi zobaczyć jak patrzą osoby nie będące medykami oraz czasami wypowiedzi pacjentów/co oczekują/, więc jest to dla mnie nauka, którą stale staram się wykorzystać.

W subskrypcji i materiale z Darmowego Kursu Zdrowia, widziałam powołanie się na doktora Josefa Jonasa. Dlatego piszę, bo mam do Pani prośbę: szukam książki Jonasa ZAGADKI ŻYCIA. Może Pani ją posiada i mogła by mi Pani ją udostępnić/czy część mnie interesującą TEST KINEZJOLOGICZNY/- kinezjologię ukończyłam - ale chcę zobaczyć jak widzi to dr Jonas.

Serdecznie pozdrawiam.
Lek. med Cecylia J.
===

===

Sent: Thursday, January 01, 1998 4:19 AM
Subject: Dalsza supskrypcja ZDROWIE I ZYWIENIE

Omyłkowo skasowano mi supskrypcję. Uprzemie proszę o dalsze materiały. Są dla mnie bardzo ciekawe.
Pozdrawiam
Jerzy B.
===

Sent: Thursday, August 03, 2006 5:30 PM

Pani Renata Zarzycka

Od wielu lat jestem zainteresowany medycyną alternatywną. Zapisując się na kurs nie zwróciłem uwagi, że jest on zasadniczo dla członków Klubu.

Czynnym członkiem Klubu nie jestem ze względów zasadniczych. Po pierwsze wiek 80 lat robi swoje.
Po drugie, prawie ukończyłem książkę na temat biochemicznych i psychosomatycznych powiązań medycyny alternatywnej i z medycyną naukową.

Niestety, w styczniu 2005r. dopadła mnie choroba nowotworowa i zmieniła moje życie. W tej sytuacji, istniejące motywacje i związany z nimi zapał znacznie straciły na znaczeniu. Chorobie nie poddaję się, ale ma ona jednak swój wpływ na moje życie.

Dziękuję za wszystko co Państwo dla mnie robicie.

Życzę powodzenia i sukcesów na dalszej drodze krzewienia wiedzy o naturalnej i zdrowej medycynie.

Z uznaniem

Jerzy T.

===

Sent: Saturday, August 05, 2006 1:49 AM

Szanowni Państwo

Z wielkim zainteresowaniem i szacunkiem poznaje cenne informacje udostępnione na Państwa stronach. Posiadacie Państwo ogromna wiedze na temat właściwości leczniczych tkwiących w przyrodzie.
Przekonaliście mnie Państwo, że to właśnie naturalne sposoby leczenia są najskuteczniejsze w walce z choroba...


... Moja rodzina jest liczna. Wiele osób potrzebuje pomocy lekarskiej . Chciałabym wesprzeć Ich właśnie naturalnymi sposobami odbudowania, czy wzmocnienia immunologii.
Teraz jestem przekonana, że jest to najlepszy sposób walki z chorobami.

Chciałabym współpracować z Państwem

Proszę włączyć mnie do Grona Klubowiczów.

Proszę mi pomoc.

Z poważaniem

Elżbieta Munoz-Woloszyn (USA)
===


Sent: Saturday, August 19, 2006 9:03 PM

Witam

Od niedawna korzystam z suplementów CaliVita i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej a stosowanie ich wg Państwa e-recept z www.najlepszesuplementy24.pl   bardzo mi pomogło w doborze właściwych suplementów...

Z góry dziękuję za pomoc

Z wyrazami szacunku
Monika K.

===

 

Cena klubowa Zenthonic >>>   Cena sprzedaży detalicznej Zenthonic>>>      Zapytaj>>>

 


 wyślij link