Klient - Klubowicz: konsument - dystrybutor

 

Jaka jest różnica pomiędzy Klientem a Konsumentem a Klubowiczem Firmy CaliVita International, kupującym produkty na własne potrzeby?

 

W powyższych przypadkach cena detaliczna i klubowa tego samego produktu różni się od siebie o 30%. 
 

Klientem jest osobą, która nabywa produkty po cenach detalicznych - z marżą 30%. Klient kupuje produkty z marżą od osoby będącej członkiem Klubu Konsumenckiego Firmy CaliVita International.

 

Konsument to osoba, która przyłączyła się do Klubu CaliVita International dzięki rekomendacji innej osoby, od której otrzymała informacje na temat produktów, ich stosowania na z Internetu oraz która będzie pomagać jej dalej i prowadzić konsultacje. Nie jest zatem bez znaczenie czy wybierzesz na sponsora osobę pasjonująca się tematem zdrowia, suplementów, osobę aktywną o dużej wiedzy np. posiadającą swoje strony informacyjne w Internecie, piszącą swoje artykuły i e-NEWS - opracowującą np. Subskrypcję dla swoich Klubowiczów tak jak my, dzięki której będziesz korzystać bezpłatnie z naszej wiedzy i doświadczenia, czy też wybierzesz kogoś o kim nie wiesz wiele, czy ma większe pojęci na temat produktów i zdrowia, czy potrafi ci pomóc.

 

 

Jak do tej pory, od wielu lat należymy do jednych z najskuteczniejszych opiekunów naszych Klubowiczów: Renata Zarzycka - Bienias  i Bogusław Bienias - Sponsor nr 0481612201 - zapisz te ważne dane!!!  Będą one niezbędne do Twojego wpisu w miejsce rekomendacji  w formularzu klubowym, do zapisu w Klubie CaliVita International. Więcej czytaj w dziale o nas>>

 

 

Do zapisu potrzebne są następujące informacje o Tobie: imię i nazwisko, adres oraz data urodzenia lub PESEL.  Przy zapisie otrzymujesz zestaw materiałów, katalog oraz możliwość zakupów w cenie klubowej z dodatkowo naliczanymi rabatami za większe zakupy.  Komplet materiałów będzie zawierał informacje o wszystkich produktach firmy dostępnych w polskich salonach sprzedaży dla Klubowiczów. Na podane konto e-mail co miesiąc otrzymasz aktualne informacje dla Klubowiczów o nowościach i promocjach - Newsletter>>.

 

Jako Konsument masz również opłaconą roczną prenumeratę CaliNews online i w wersji papierowej - biuletynu firmowego, w którym pojawiają się najnowsze opracowania o produktach oraz informacje o ich stosowaniu0 Dostaniesz również wiele atrakcyjnych promocji na produkty. Aby zostać członkiem Klubu CaliVita, wystarczy wybrać i zamówić zestaw produkt  o wartości minimum 90,00 zł (tj. 74 Punkty Handlowe) np. sok z mangostanu w postaci ZENTHONIC   lub kapsułki z mangostan w postaci Xantho Plus,  opisywany w tym serwisie. Usprawnia procesy mózgowe (pamięć, koncentracja, poprawia wzrok i słuch itd.) a jednocześnie minimalizuje bądź zapobiega chorobom degeneracyjnym całego organizmu (rak, choroby układu immunologicznego, metaboliczne, choroby neurologiczne i inne). Z drugiej, mangostan podnosi energie i witalność organizmu. W ramach wpisu możesz też wybrać multiwitaminę - Vital do grupy krwi, produkt zawierający Vilcacorę -  IMMUNAID, produkt ba nłodość -  Mega q Protect, na cholesterol -  TRIPLE POTENCY LECITHIN, pogromcę pasożytów czyli PARAPROTEX, albo Polinesian NONI sok oraz inne.
Firma nadaje każdemu Konsumentowi indywidualny numer członkowski i zawsze, kiedy dokonuje on zakupu, zobligowany jest do jego podania. Będąc Konsumentem CaliVita International możesz dokonywać zakupów w każdym polskim salonie sprzedaży oraz w dowolnym kraju, w którym Firma ma swoje oddziały. Możesz również dokonywać zakupów bezpośrednio z salonu w Rotterdamie (obok budynek World Trade Center Rotterdam - Holandia, w którym znajduje się również siedziba filmy CaliVita International na UE), który obsługuje całą Unię Europejską - również nowe kraje po unijnym rozszerzeniu. Więcej >>>

 

W CaliVita International jako Klubowicz nie masz obowiązku dokonywania jakichkolwiek zakupów.
Różnimy się tym od wielu firm - Klubowicz -Konsument kupuje produkty kiedy je potrzebuje i tyle ile chce!
Wielu Konsumentów kupuje produkty dla swoich bliskich i znajomych - sami decydują o tym po jakiej cenie te produkty udostępniają tym osobom, uwzględniając np. swoje koszty przesyłki.

 

Jeszcze raz, podsumujmy wszystko:

Klient: kupuje drogo, pozbawiony jest większej informacji i niemal nie ma dostępu do rabatów oraz informacji. Najczęściej pozbawiony właściwej informacji, źle dobiera produkty i dawki, co powoduje, że efekt jest mierny.
Wielu klientów kupuje jeden produkt na tzw. wypróbowanie nie rozumiejąc, iż oczyszczanie organizmu i regeneracji w wielu przypadkach to proces długotrwały - od 3 nawet do 6 miesięcy, a związany w sięganiem i leczeniem przyczyny choroby, a nie tylko jej skutków.  Wypróbować można wiele rzeczy np. perfum czy ubranie, ale nie produkty, które będąc naturalnymi działają w naturalnym tempie. Zbyt szybkie oczyszczanie organizmu może przynieść odwrotny skutek. Zatem po skończeniu jednego opakowania, tylko w łagodniejszych przypadkach choroby, można mówić o widocznej poprawie stanu zdrowia. Każdy, kto rozumie procesy jakie zachodzą w organizmie wie, iż na uzdrawianie trzeba czasu i odpowiedniej recepty składającej się z wielu leczniczych składników naturalnych. Recepty są tu!

Naszym zadaniem jest poinformowanie i przekazanie informacji, co do konieczności zastosowania odpowiednich naturalnych suplementów oraz właściwej ich dawki leczniczej, a także możliwości korzystania z tańszych zakupów i dodatkowych rabatów.
Samodzielne przekonanie się i zrozumienie potrzeby zastosowania naturalnych suplementów CaliVita + dieta oraz wynikających z tego korzyściach, pozostawiamy wyłącznie do Twojej rozwagi.

Konsument: jednorazowy wpis to wartość zamówionego produktu np. zakupujesz ZENTHONIC , zamawiasz  Nopalin  lub GraVital, albo PARAPROTEX, a za Twoje członkostwo nic więcej już nie płacisz -  opłata członkowska -  GRATIS
+ prenumerata CaliNews,  Katalog produktów, Cennik, możliwości zakupów w cenie klubowej, dodatkowe rabaty, możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu zdrowia i badań lekarskich.
 

W CaliVita International Konsument ma całkowitą wolność w dokonywaniu zakupów, budowaniu swoich grup konsumenckich oraz w otrzymywaniu nieograniczonych wielkością rabatów, zgodnie z zakupami oraz zasadami firmy!


Wysokie, nawet kilka tysięcy złotych - rabaty, możesz uzyskać wyłącznie korzystając ze szkoleń oraz przy współpracy z nami - zawodowymi Menedżerami - należymy do tych najskuteczniejszych w Polsce i Europie!
Więcej o nas tutaj >> !

 

 

FORMULARZ  ZAPISU  DO  KLUBU  CALIVITA

==================================================

Tylko dla osób przedsiębiorczych, z potrzebą uzyskiwania dodatkowych dochodów:

ZTUTAJ ZGŁOŚ CHĘĆ WSPÓŁPRACY W CELU OTRZYMYWANIA WYSOKICH RABATÓW I PREMII

 


 wyślij link