Mangostan potencjałem biofotonów

Wszyscy jesteśmy nosicielami światła
 

Profesor Fritz Albert Popp wyjaśnia:

 

"Co minutę nasze organizmy muszą wymieniać blisko dziesięć milionów komórek. Jest oczywiste, że informacja wymagana do zrealizowania tak olbrzymiego zadania może być przetwarzana tylko z szybkością światła. Najwyraźniej tak przytłaczająca ilość przepływu sygnałów i przetwarzania danych wewnątrz każdego żyjącego organizmu - ludzkiego, zwierzęcego, roślinnego - jest osiągana dzięki biofotonom i to z wysoką precyzją. Te najbardziej mikroskopijne, koherentne promienie światła są odpowiedzialne za istnienie i działanie sieci informacji, łączące wszystkie żyjące komórki w organizmie. Pozwalają tak samo na stałe, nieutrudnione i inteligentne uaktualnianie danych".


 


Według prof. dr n. med Valerii Szedlak-Vadocz, rośliny przekształcają tę skoncentrowaną energię słoneczną w składniki, z których zbudowane są ich komórki i tkanki. W ten sposób energia słońca jest przenoszona w roślinne biofotony. Spożywając surowe pokarmy, owoce i warzywa w tym również ZenThonic,  bogate w takie składniki, otrzymujemy pokaźną dostawę biofotonów słonecznych. Bez względu na to, jak nieprawdopodobne może się to wydawać, wewnątrz naszych komórek zdecydowanie istnieje światło. W rzeczywistości to właśnie światło może być podstawą komunikacji komórkowej.  Wszystkie żyjące istoty są "nosicielami światła". 


Więcej o fotonach światła zwanych tez kwanty światła w pracy naukowej tutaj>>

 

Dzięki zawartości biofotonów, rośliny posiadają zdolność prowadzenie reakcji fotochemicznej, której energia kumuluje się w trwałych związkach biochemicznych. Glonom ten związek jest niezbędny do przyswajania promieni słonecznych i ich zamianę na skoncentrowaną energię, z której również korzystamy my, stosując naturalny produkt -  ZenThonic.


ZENTHONIC

ZAWARTOŚĆ: 946 ml
KOD: FL0132
Cena klubowa >>>
Cena sprzedaży detalicznej >>>


SPOSÓB UŻYCIA:
Dorośli - przyjmować profilaktycznie od 2 do 6 łyżek dziennie między posiłkami.
Dzieci -  przyjmować profilaktycznie 2-6 łyżeczek  dziennie między posiłkami.

Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

SKŁAD: Koncentraty soków z mangostanu właściwego, czerwonych winogron, truskawek, żurawiny wielkoowocowej, malin, wiśni, jabłek, gruszek, borówki amerykańskiej, przecier gruszkowy.

 

Materiał książkowy w celu rozszerzenia wiadomości na powyższy temat autorstwa Dr Bruce Lipton:  "Kosmiczna historia miłosna" i "Biologia Przekonań" >> 

 

Cena klubowa Zenthonic>>>   Cena sprzedaży detalicznej Zenthonic>>>      Zapytaj>>>


 wyślij link